MTK-Keski-Suomen johtokunta 2021

Puheenjohtaja Juhana Jalkanen, 0400 665 434, juhana.jalkanen(at)pp.inet.fi
Varapuheenjohtaja Tomi Ahonen, 050 302 0361, tomi.ahonen(at)koivurannantila.fi

Muut jäsenet
​​​​​​​​​​​Paavo Hienola, 040 728 0325, paavo.hienola(at)gmail.com
Maija Laahanen, 0400 149 293, maijalaahanen(at)gmail.com
​​​​​​​Jarkko Nurminen, 050 430 2141, jarkko.nurminen(at)aholanraitti.fi
​​​​​​​Jani Rantanen, 040 588 0749, jani.rantanen(at)pp.inet.fi
​​​​​​​Janne Riihonen, 040 547 9418, janneriihonen(at)gmail.com                                                        Lauri Jaatinen, 0400 648 985, laurijaatinen1(at)gmail.com                                                           Riikka Kananen, 040 834 6308, riikka.kananen(at)gmail.com

MTK:n valtuuskunnan jäsenet Keski-Suomesta 2021

 

Edustajat MTK:n valtuuskunnassa

MTK:n valtuuskunnan jäsenet

Juhana Jalkanen, 0400 665 434, juhana.jalkanen(at)pp.inet.fi
Tero Lahti, 0400 830 979, tero.lahti(at)gmail.com
​​​​​​​Martti Mäkelä, 040 705 8543, martti.makela(at)pp7.inet.fi

MTK:n valtuuskunnan varajäsenet
​​​​​​​Tomi Ahonen, 050 302 0361, tomi.ahonen(at)koivurannantila.fi
 

 

Edustajat MTK:n metsävaltuuskunnassa

MHY Karstula-Kyyjärvi Toivo Poikonen
​​​​​​​MHY Keski-Suomi Mikko Tiirola
​​​​​​​MHY Päijänne Markku Hatakka