MTK-Keski-Suomen johtokunta 2022

Juhana Jalkanen, puheenjohtaja, 0400 665 434, juhana.jalkanen(at)pp.inet.fi
Tomi Ahonen, varapuheenjohtaja, 050 302 0361, tomi.ahonen(at)koivurannantila.fi
​​​​Paavo Hienola, 040 728 0325, paavo.hienola(at)gmail.com
Maija Laahanen, 0400 149 23, maijalaahanen(at)gmail.com
Jarkko Nurminen, 050 430 2141, jarkko.nurminen(at)aholanraitti.fi
Jani Rantanen, 040 588 0749, jani.rantanen(at)pp.inet.fi
Janne Riihonen, 040 547 9418, janneriihonen(at)gmail.com
Lauri Jaatinen, 0400 648 985, laurijaatinen1(at)gmail.com
Riikka Kananen, 040 834 6308, riikka.kananen(at)gmail.com

MTK:n valtuuskunnan jäsenet Keski-Suomesta 2022

Juhana Jalkanen, 0400 665 434, juhana.jalkanen(at)pp.inet.fi
Tero Lahti, 0400 830 979, tero.lahti(at)gmail.com
Tomi Ahonen, 050 3020361, toimi.ahonen(at)koivurannantila.fi

MTK:n valtuuskunnan varajäsenet

Lauri Jaatinen, 0400 648985, laurijaatinen1(at)gmail.com
Jani Rantanen, 040 5880749, jani.rantanen@pp.inet.fi
Janne Riihonen, 040 5479418, janneriihonen@gmail.com

Metsänhoitoyhdistyksen edustajat MTK:n valtuuskunnassa

Mikko Tiirola MHY Keski-Suomi
Markku Hatakka MHY Päijänne