Johtokunta

MTK-Keski-Suomen johtokunta 2019

Puheenjohtaja Tero Lahti, 0400 830 979, tero.lahti(at)gmail.com
Varapuheenjohtaja Juhana Jalkanen, 0400 665 434, juhana.jalkanen(at)pp.inet.fi

Muut jäsenet
Tomi Ahonen, 050 302 0361,tomi.ahonen(at)koivurannantila.fi
​​​​​​​Ari Hautsalo, 0500 741 756, ari.hautsalo(at)pp.inet.fi
​​​​​​​Paavo Hienola, 040 728 0325, paavo.hienola(at)gmail.com
​​​​​​​Tuomas Pietiläinen, 040 571 8545, tuomaspietilainen(at)gmail.com
​​​​​​​Jarkko Nurminen, 050 430 2141, jarkko.nurminen(at)aholanraitti.fi
​​​​​​​Jani Rantanen, 040 588 0749, jani.rantanen(at)pp.inet.fi
​​​​​​​Janne Riihonen, 040 547 9418, janneriihonen(at)gmail.com

Valtuuskunnan jäsenet

MTK:n valtuuskunnan jäsenet Keski-Suomesta 2019

 

Edustajat MTK:n valtuuskunnassa

MTK:n valtuuskunnan jäsenet
Tero Lahti, 0400 830 979, tero.lahti(at)gmail.com
​​​​​​​Tommi Lunttila, 0400 716 090, tommi(at)lunttila.com
​​​​​​​Martti Mäkelä, 040 705 8543, martti.makela(at)pp7.inet.fi

MTK:n valtuuskunnan varajäsenet
​​​​​​​Tomi Ahonen, 050 302 0361, tomi.ahonen(at)kolumbus.fi
​​​​​​​Juhana Jalkanen, 0400 665 43, juhana.jalkanen(at)pp.inet.fi​​​

 

Edustajat MTK:n metsävaltuuskunnassa

MHY Karstula-Kyyjärvi Toivo Poikonen
​​​​​​​MHY Keski-Suomi Mikko Tiirola
​​​​​​​MHY Päijänne Markku Hatakka